Hakkımızda
  • Marine Line Türkiye
  • Marine Line Türkiye

MARINE LINE COATING SAN. İÇ VE DIŞ TİC. A. Ş. firması 2006 yılında kurulmuş, USA - Türk ortaklı firmadır. Şirketin ana firması merkezi Avon, Usa’da bulunan Advanced Polymer Coatings firmasıdır. Denizcilik alanında Kimyasal Tankerlerin yük tanklarının kaplamasını ve endüstri alanında da depolama tankları - kara ve demiryolu tankerleri - termik santraller - petro kimya tesisleri gibi sahalarda her türlü kimyasal korozyona karşı kaplama malzemesinin temini, uygulaması, denetimi ve ısıl işlem hizmetini yapan bir anonim şirkettir.

Marineline Türkiye firması hem denizcilik hem de endüstri alanında 700’den fazla projeyi başarı ile gerçekleşmiştir ve 4.000.000 m2’den fazla alanı şimdiye kadar başarı ile kaplamıştır.

Ayrıca Marineline Türkiye firması 2017 yılında Gebze’de kendi kapalı tesisinin açılısını yapmıştır ve bu tesisimizde kara tankerleri - boru devreleri - taşınabilir proses tankları ve reaktörler başta olmak üzere artık anahtar teslim uygulamalarımız yapılmaktadır.

Marineline Türkiye firması Ortadoğu - Doğu Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerinde hizmet vermektedir, burada bayilikleri bulunmaktadır.