Bizden Haberler

Gemi sahipleri, kârlı bir şekilde büyüyen işler yaratmak için çaba sarf ederler.

Dürüst olmak gerekirse 2020 yılının, pandemi dönemi olmasına rağmen, gemi inşa sektörü için kötü bir yıl olduğunu söylemek doğru olmaz.

2020 yılında 38 adet Endüstri Endüstri Projesi, 25 adet Denizcilik projesi olmak üzere toplamda 63 projeyi başarılı bir şekilde tamamladık.

Rhino Tank’ın ürettiği ADR li Kırkayak tankerin iç yüzeylerini Chemline 784 ES ile kapladık. Bu bizim 45. road tanker&isocontainer projemiz oldu.

M/T IVYAN kargo tankları Marineline ile kaplanacak. Bu Çeksan Tersanesi-Baytaş Shipping ile kapladığımız 6.yeni inşa projesi olacak.

ICL Group Rotem,Fosforik Asit Tadilat ve Kaplama projesi tüm hızı ile devam ediyor.

Çinli Shandong Shipping yeni yapım tankerlerin kargo tanklarının kaplaması için MarineLINE'ı seçti.

Akbaşoğlu firmasına ait Dearsan Tersanesi’n de inşa edilen NB2052 ALİ KA kimyasal tanker gemisi bugün düzenlenen tören ile denize indirildi. Kargo tankları MarineLine ile başarılı şekilde kaplandı.

YMN firmasına ait Atlas Tersanesi’n de inşa edilen NB14 Med Blue Jay kimyasal tanker gemisi bugün düzenlenen tören ile denize indirildi. Kargo tankları MarineLine ile kaplanacak.

DARGEB Denizci Öğrenciler Zirvesi

Uzun vadeli plan yapabilecek bir disiplin mekanizmamız yok

M/T Harald Maersk- Besiktaş Shipyard. M/T Selasse - Tersan Shipyard. NB 2052-Akbaşoğlu Dearsan Shipyard. NB 87 Kuzey Shipyard. Ym Mercury Chemfleet -Dentas Shipyard. M/T Aleyna Mercan - Mercan Denizcilik Çeksan Shipyard. 6250 dwts - Vatanbir Denizcilik Dentaş Shipyard. APC ve MarineLine Türkiye olarak Corona virüse karşı bütün önlemlerimizi alarak 7 adet gemi projemizde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Proje paydaşlarımıza teşekkür ederiz. As APC and MarineLine Turkey,we continue our applications in 7 ship projects by taking all our precautions aganist corona viruse. Thank you to our project stakeholders.

Tüm tedbirleri alarak Marine Line Türkiye çalışmaya devam etmektedir.

Likit kimya Acetic acid 3500 cbm depolama tankı Chemline ile kaplandı. Bu zor zamanlarda özverili ile çalışan Hem kendi ekibimize hem de Likit kimya çalışanlarına sonsuz teşekkürler
Likit Kimya Acetic acid 3500 cbm storage tank was coated with Chemline. Many thanks and gratefulk to both our own team and Likit Kimya personel working with devotion in these difficult times.

Makalenin devamını Paint&Surface Şubat/Mart 2020 sayısında okuyabilirsiniz.

İzmit ihtisas basketbol U16 A Kocaeli 1.si olup 25 Şubat da Bilecik’ de düzenlenecek Marmara Bölge şampiyonasına katılmaya hak kazanmışlardır. Tebrikler! Başarılarınızın devamını dileriz.

Yönetim Kurulu Başkanımız Kaptan Koray Karagöz İTÜ Denizcilik Fakültesi Sosyal Yardımlaşma Vakfı yönetim kuruluna bir dönem daha seçilmiştir.

Forma sponsoru olduğumuz Ercüment Ünver’in oğlu Ali Ömer Ünver İzmit ihtisas Basketbol U 16 A grubu 1. Olarak bitirmiştir. Başarılarının devamını dileriz.

Kargo tank kaplama markası MarineLine Türkiye’de şu ana kadar 725 projeye uygulandı.

Enspektörümüz Ercüment Ünver in oğlunun oynadığı İzmit basketbol ihtisas takımına firmamız sponsor olmuştur. Basketbol Takımına başarılar dileriz.