Bizden Haberler

2020 yılında 38 adet Endüstri Endüstri Projesi, 25 adet Denizcilik projesi olmak üzere toplamda 63 projeyi başarılı bir şekilde tamamladık.

Rhino Tank’ın ürettiği ADR li Kırkayak tankerin iç yüzeylerini Chemline 784 ES ile kapladık. Bu bizim 45. road tanker&isocontainer projemiz oldu.

M/T IVYAN kargo tankları Marineline ile kaplanacak. Bu Çeksan Tersanesi-Baytaş Shipping ile kapladığımız 6.yeni inşa projesi olacak.

ICL Group Rotem,Fosforik Asit Tadilat ve Kaplama projesi tüm hızı ile devam ediyor.

Çinli Shandong Shipping yeni yapım tankerlerin kargo tanklarının kaplaması için MarineLINE'ı seçti.

Akbaşoğlu firmasına ait Dearsan Tersanesi’n de inşa edilen NB2052 ALİ KA kimyasal tanker gemisi bugün düzenlenen tören ile denize indirildi. Kargo tankları MarineLine ile başarılı şekilde kaplandı.

YMN firmasına ait Atlas Tersanesi’n de inşa edilen NB14 Med Blue Jay kimyasal tanker gemisi bugün düzenlenen tören ile denize indirildi. Kargo tankları MarineLine ile kaplanacak.

M/T Harald Maersk- Besiktaş Shipyard. M/T Selasse - Tersan Shipyard. NB 2052-Akbaşoğlu Dearsan Shipyard. NB 87 Kuzey Shipyard. Ym Mercury Chemfleet -Dentas Shipyard. M/T Aleyna Mercan - Mercan Denizcilik Çeksan Shipyard. 6250 dwts - Vatanbir Denizcilik Dentaş Shipyard. APC ve MarineLine Türkiye olarak Corona virüse karşı bütün önlemlerimizi alarak 7 adet gemi projemizde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Proje paydaşlarımıza teşekkür ederiz. As APC and MarineLine Turkey,we continue our applications in 7 ship projects by taking all our precautions aganist corona viruse. Thank you to our project stakeholders.

Tüm tedbirleri alarak Marine Line Türkiye çalışmaya devam etmektedir.

Likit kimya Acetic acid 3500 cbm depolama tankı Chemline ile kaplandı. Bu zor zamanlarda özverili ile çalışan Hem kendi ekibimize hem de Likit kimya çalışanlarına sonsuz teşekkürler
Likit Kimya Acetic acid 3500 cbm storage tank was coated with Chemline. Many thanks and gratefulk to both our own team and Likit Kimya personel working with devotion in these difficult times.

Kargo tank kaplama markası MarineLine Türkiye’de şu ana kadar 725 projeye uygulandı.

Ditaş firmasına ait RMK tersanesinde ki T. Elinor yeni inşa projesi kargo tankları MarineLine ile başarılı bir şekilde kaplandı.

Medmarine firmasına ait Atlas Tersanesinde ki MED PAKIZE yeni inşa projesi kargo tankları MarineLine ile başarılı bir şekilde kaplandı.

3000 m3 lük depolama tankı.6,5 sene önce kaplandı.08.05.2019 tarihli güncel coating kondüsyonu. 3000 cbm storage tank coated with Chemline 6,5 years ago.These photos are actual condition right now.

Nakkas Shipping CIMTAS NB19 yeni inşa projesinde MarineLine tercih etti. We Signed contract with Nakkas Shipping NB19 Cimtas project with cargo tank coatings with MarineLine.

Sistemas firmasının İzmir Menemendeki yeni fabrikasında 2 adet Caustic Soda tankları başarı ile kaplandı. We coated 2 pcs Caustic Soda storage tanks with Chemline 78432 at İzmir Menemen area for Sistemas company with succesfully.

SOLVENTAŞ 3 adet depolama tankı ChemLINE® 784 kaplamalarımız ile başarıyla kaplandı. SOLVENTAS coated 3 pcs Storage Tank with ChemLINE® 784 coating succesfully.

MT Medpacific 25,000 dwts MarineLine Kargo Tank coating 7,5 yasında tank coating kondisyonu. MT Medpacific 25,000 dwts MarineLine Cargo Tank Coating 7,5 years old coating.